Güncel Haberler

TOBB MERKEZİNDE “AKREDİTASYON DENETİMLERİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ” DÜZENLEDİ.

  • 24.07.2019
  • fatma
TOBB MERKEZİNDE “AKREDİTASYON DENETİMLERİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ” DÜZENLEDİ.
 
    Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında,  Ankara’da TOBB merkezinde “Akreditasyon Denetimleri Öncesi Bilgilendirme Eğitimi” düzenledi. TOBB Akreditasyon Müdürü Özge Karatepe ile TOBB Akreditasyon Personeli Başak Ayık tarafından gerçekleştirilen eğitime Oda ve Borsaların Genel Sekreterleri ile akreditasyon birim personelleri katılımcı oldu.
    Akreditasyon Sistemine ilişkin kurallar bütününün açıklığa kavuşturulduğu eğitim süresince, Akreditasyon Standardı Kriterleri hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunuldu. Eğitime katılan temsilcilere Akreditasyon Standardının Temel Yeterlilikleri ve Temel Hizmet kriterleri hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.
    Eğitimde ; Planlama, Analiz, Çözüm, İkna ve Sistematik yol haritası üzerine Ebru Ağduk’un sunumunun ardından TOBB Odalar Müdürü Volkan Tufan, TOBB’nin  Kurumsal Yapı ve Faaliyetleri üzerine bilgilendirme sunumunu gerçekleştirdi.
 Eğitime TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Akreditasyon Kurulu Başkanı Faik Yavuz ‘da katılarak Akreditasyon Sisteminin getirdiği yenilikçi yaklaşımın Oda ve Borsalar tarafından içselleştirildiği bu noktada  Oda ve Borsaların hizmet kalitesinin arttığına değindiği konuşmasında akreditasyon sistemine dahil tüm oda ve borsalara başarılar dileyerek bu sistemde emekleri olan tüm çalışanlara teşekkür etti.
    Odamızı temsilen Eğitime Genel Sekreterimiz Mustafa DEVAM ve Akreditasyon Sorumlumuz Ersan CAN katılım sağlamıştır.
  • TOBB MERKEZİNDE “AKREDİTASYON DENETİMLERİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ” DÜZENLEDİ.

Mut Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç