Başkan Özgeçmiş

BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
• Mehmet Gürsel Aydın 26.06.1960 tarihinde Mut’da doğdu. İlk ve ortaokul tahsilinden sonra Mut Lisesi’ni bitirdi. 17 yaşında ticari hayatına başlayan Mehmet Gürsel Aydın, baba mesleği olan Petrol İstasyonu işletmeciliği’ne başladı. Babası Emin beyin yanında uzun yıllar çalışarak Petrol İstasyonu işletmeciliği işinde tecrübelenen Mehmet Gürsel Aydın HALEN Petrol İstasyonu İşletmeciliği yapmaktadır.
2009 yılında yapılan oda organ seçimlerinde Mut Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeliğine seçilerek, bir dönem görevini ifa etmiştir. 2013 yılında Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen başkanlık seçimlerinde Yönetim Kurulu başkanlığına getirilmiş ve 2018 Nisan ayında gerçekleşen Oda Organ seçimlerinde yeniden Yönetim Kurulu başkanlığına seçilmiştir. Mut Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği ve GTİ Yönetim Kurulu Üyeliği devam etmektedir.
Mehmet Gürsel Aydın evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mut Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç